Primary Denim Kadın Giyim

hakkimizda

2018 yılında kurduğumuz PRIMARY markamız, 1993 yılında kurulan SINA Tekstil’in hazır giyim ve ihracat tecrübesini de arkasına alarak, hedef kitlesi olan modern, sade ama şık giyinmeyi seven, çalışan kadınlar için bir tarz oluşturmak amacı ile yola çıkmıştır. Tasarımlarımız en kaliteli kumaş ve aksesuarlar ile çevre dostu bir işletme olarak ta bilinen SINA Tekstil bünyesinde üretilip değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Yardım sever kimliği ile bilinen kurucumuz Sıdıka Güleryüz PRIMARY markası ile de Sosyal sorumluluk projelerine destek vermeye devam ediyor. Müşterilerimiz PRIMARY markasından satın aldıkları her üründe EÇEV ve Ege Orman Vakfına bağışta bulunmuş oluyor.

Visyon

Şıklık ve kalitenin ön planda olduğu Global hazır giyim markalarından biri olmak

Misyon

PRIMARY kimliği ile çıktığımız bu yolda; müşterilerimizi yaptığımız tasarımların merkezine koyuyoruz.
Rahatlık ve özgür hareket şıklığın temel kuralı. Bizde herkesin bizimle birlikte rahat hissetmesini ve iyi görünmesini istiyoruz.
Yaratıcılık felsefemiz ile en kaliteli malzemelerin kullanıldığı tasarımlarımızda ayrıntılara özen göstererek modern çağın çalışan kadınının, her zaman şık ve rahat görünmesini sağlamak esas amacımız. Bunun için tasarlıyor, üretiyor ve sunuyoruz…