Primary Denim Kadın Giyim

S/S 2019 Podyum Rehberi-2

23.02.2019

images/ss2019-2-cover.jpg

S/S 2019 Podyum Rehberi-2  "Floral Touch"

     Her ne kadar güneş sıcaklığını henüz göstermemiş olsa da podyumlara  yaz çoktan geldi.

       Tasarımcılar güneşin ışıltısını grafiğin sonsuzluğu ile birleştirerek podyumları renklendirmeye başladı..

     Şal desenler,
     Minik Garden party çiçekler,
     Devasa floral görünümler,
     Ve tabiki tropical etkiler ön planda…


     Sportif tropic görünümler, basit bohem tarz, şal desenleri ile gelen mistik dokunuş, yaz havasının rahatlığını yansıtan uçuşan görünümler ve vintage desenler birleşerek bize baharın ve yazın ne kadar renkli ve canlı geleceğini gösteriyor. 

Spring Summer 2019 Podyum Rehberi

    Egzotik yapraklar ,tropik meyveler ve büyük lilyumlarla bezeli şifon kumaşlar canlı renkleri ile podyumlarda egzotik bir hava estirirken. Etnik çiçekler ,kıvrımlı  bordürler, kat kat ipeksi kumaşlar, toprak  ve baharat renklerinin tonları ile birleşip, adeta mistik Afrika akşamlarının tütsü kokularını anımsatıyor.

Spring Summer 2019 Podyum Rehberi

     Dev çiçeklerle bezeli kumaşlar ,kontrast tonlamaların dikkat çekiciliği sayesinde adete bir festival havasında görünüyor. Modellerde all-over olarak kullanılan kumaşlar basit modellerde spot ışığı etkisi yaratıyor.
     Bunun yanı sıra kır çiçekleri çiçek temalarının hala vazgeçilmezi. Viskon pazen, Crinkle crepe şifon türü kumaşlarda sıkça gördüğümüz minik çıtır çiçekler, rahatlığından dolayı günlük giyimde oldukça revaçta.


Spring Summer 2019 Podyum Rehberi

     Ağırlıklı olarak Şifon, Viskon, Tencel ve İpek gibi dökümlü kumaşlarda gördüğümüz her türde çiçek desenleri,  dökümlü geniş paça pantalonlar, elbiseler ve eteklerle karşımıza çıkıyor. Bu modelleri imitasyon ince süet ceket ve şortlarla, slim fit denim pantolonlarla ve incecik trikolarla kombinlemek mümkün…